Pages

18 Mayıs 2010 Salı

Sweet Tatlı Blog Ödülüm:))

Selam;Arkadaşlar hepinize güzel bir gün diliyorum.Sevgil arkadaşım ESRA ve Sevgili ablacığım BELGÜZARANNE bana bu çokkk şeker ödülü vermişler.Kendilerine burdan teşekkürlerimi gönderiyorum.
Tabiki kuralları varmış ödülün 10 Arkadaşıma bildirmek ve bu arkadaşlarımı haberdar etmek nasıl seçeceğim bilmiyorum. Ben hapinize bu ödülü göndermek istiyorum çünki benim için her zaman ki gibi seçim yapmak zor. Beni ve blogumu yalnız bırakmayan bütün şeker blog arkadaşlarıma gönderiyorum.Hepinize selamlar ve sevgiler gönderiyorum.
(Bu ödülümü hamaratabla olarak aldım fakat ben her iki  adresimdede yayınlamak istedim.)

1 yorum:

  1. Hobidünyam woman forum tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 4. sü PASTALAR VE KEKLER etkinliğine ben yani PAPATYA68 ev sahibeliği yapacağım 15 MAYIS İLE 15 HAZİRAN arasında yapılacak olan etkinliğimize katılmak için pastanızı veya kekinizi yapıp resmiyle birlikte tarifinizi sahrayolu@gmail.com adresime göndermeniz ve bloglarınızda yayınlamanız yeterli olacak bloğu olmayan arkadaşlar da mail atarak isimlerini de belirterek katılabilirler hepinizi bekliyoruz:)


    Ayrıca her ay için yeni bir konu ile etkinliklerimiz devam edecektir TEMMUZ VE AĞUSTOS ayları tatil nedeniyle etkinlik olmayacak diğer aylarda devam edecektir eğer sizde bu etkinliklere ev sahibeliği yapmak isterseniz sahrayolu@gmail.com a mail atmanız yeterli sırasıyla değerlendirip sizlere hangi ay ev sahibesi olacağınızı ve etkinlik konusunu bildireceğiz başvurularınızı da bekliyoruz
    hobidünyam woman forum adına papaty68.blogspot.com

    YanıtlaSil

YORUM EKLERMİSİNİZ:))
Merhaba;Blogum ve tariflerim hakkındaki yorumlarınız,düşünceleriniz benim için çok değerli.
Lütfen yorumlarınızı yazarken isimlerinizi eklerseniz sizlere isimlerinizle hitap etmek daha hoş olacak.
Adsız yorumları yayınlamıyorum.
Şimdiden ziyaretleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler...